Kunstenaars en kunstwerken

Uit meer dan 100 aanmeldingen en 70 kunstenaars die de route hebben gefietst, waarna een plan werd ingediend, zijn 21 kunstenaars geselecteerd. Zij maakten voor Heerlijk Zicht een landschapskunstwerk. Daarnaast wordt ook ruimte gegeven aan nieuw talent in de beeldende kunst. Twee alumni van Artez presenteren tijdens de kunstroute beiden een eigen kunstwerk.

Hieronder ziet u een overzicht met video's van de kunstenaars over hun kunstwerk van Heerlijck Zicht. Enkele video's worden nog gemaakt, van deze kunstenaars met kunstwerken vindt u een foto. Onderaan de pagina vindt u een opsomming met websites van de desbetreffende kunstenaar.

Linda Anneveld - De Witte Wieven

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.compagniedaad.nl

Elly Baltus - Pot-loads

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.ellybaltus.com

Ronald de Ceuster - Just in Place

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.ronalddeceuster.nl

Wia van Dijk - Gekleurde brug

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.wiavandijk.com

Jimini Higlett & Doris Denekamp - If bees are few...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.dorisdenekamp.nl

www.howtogoon.com

Amerentske Koopman & Rob van Dam - Signalering

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.amerentske.nl

www.urbandesigners.nl

Rob Sweere - Het lege midden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.robsweere.com

 

Kunstenaars

Linda Anneveld - www.compagniedaad.nl

Elly Baltus - www.ellybaltus.com

Ronald de Ceuster - www.ronalddeceuster.nl

Wia van Dijk - www.wiavandijk.com

Annelies Dijkman - www.anneliesdijkman.nl

Dirk Hakze - www.dirkhakze.com

Michael Hoedjes - www.michaelhoedjes.nl

Jimini Higlett & Doris Denekamp - www.dorisdenekamp.nl

Amerentske Koopman & Rob van Dam - www.amerentske.nl  & www.urbandesigners.nl

Marianne Jonkhans - mariannejonkhans.jouwweb.nl

Hans van Lunteren - www.hansvanlunteren.nl

Leonie Muller - www.artimix.nl

Hilde Onis - www.hildeonis.com

Ronald Spitzer - www.rolandspitzer.com

Rob Sweere - www.robsweere.com

Jacqueline Verhaagen - www.jacquelineverhaagen.nl

Bert Vogels 

Peter Zegveld - www.peterzegveld.nl

Thea Zweerink - www.theazweerink.nl